Edukacija pas mus

Keturkojai, gauruoti, plunksnuoti, lojantys, kniaukiantys ir kanopėlėmis kaukšintys Stebuklingų draugų treneriai visada pasiruošę veiklai.  Užsukę į svečius galite tuo įsitikinti!

Mes siūlome:

  • Edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus moksleivių grupėms, kurių metu kalbėsime apie rūšių skirtumus ir ypatumus, tinkamą ir saugų elgesį su gyvūnais, gyvūnų gerovę, atsakomybę bei priežiūrą. O kad būtų smagiau – atliksime mankštą su šunimis, pasimokysime iššukuoti žirgus, sudalyvausime ožkų lenktynėse.
  • Pamoka gamtoje su gyvūnais – tai edukacinis žygis gamtoje asistuojant gyvūnams, kurio metu spręsime su pasirinktos pamokos tema susijusias užduotis, tai mankšta su šunimis, Stebuklingo draugo viktorina ir pažintis su sodybos gyventojais.
  • Edukaciniai užsiėmimai šeimoms – išskirtinai geras laikas gamtoje, pažintys su sodyboje gyvenančiais gyvūnais, jų istorijomis, kitokio požiūrio ir bendravimo su gyvūnais patirtys, pozityvios ir triukų dresūros įgūdžių išbandymas, grynas oras ir smagi mankšta. Užsiėmimo trukmė – pusantros valandos.